BİZDEN HABERLER

HERKESİN SAHİP OLMAK İSTEYEĞİ KUSURSUZ EV

HERKESİN SAHİP OLMAK İSTEYEĞİ KUSURSUZ EV

02.03.2018

Ev almak isteyenler ve alacağı evin kusursuz olmasını isteyenler pek tabii ki akıllarında uzun bir olması gerekenler listesi hazırlamışlardır. Ancak özellikle büyük şehirlerde kafamızdaki listenin tüm maddelerini hakkıyla hayata geçiren bir ev bulmak çok zor ve bunun için de ev arayanlar bazı maddelerden feragat etmek durumunda kalabiliyor. Ancak bugün sizlerle beraber kapılarını çalacağımız ev projesi bu durumun bir istisnası niteliğinde.

Şengüller Mercan Villaları, ikiz ve tekli olmak üzere toplam on bir adet kendine ait çitlerle çevrili bahçesi, terası, otoparkı olan ve site içinde de iki adet çocuk ve yetişkin yüzme havuzunun bulunduğu villadan oluşan şahane bir konut projesi. Mercan Villaları son yıllarda hem yatırım açısından hem de kalitesi yüksek bir yaşam sürmek için ideal olması açısından öne çıkan Tuzla’da yer alıyor. Otel, alışveriş merkezi, deniz, marina, eğlence merkezi, su oyunları, metro, hızlı tren gibi, İstanbul’da ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye yakın olan bu evler şehirden kopmadan dört mevsim boyunca doğanın ve denizin tadını çıkarabileceğiniz kusursuz evin benzersiz bir örneği adeta. 

MERCAN VILLAGE SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

06.03.2018

MERCAN VILLAGE SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

Hayalinizdeki Villa için son fırsatlar. Tuzla'da denizkenarında hayalinizdkei villa ve yaşam için son fırsatlar sizi beklior. Mercan Village için son iki villadan birine sahip olmak için acele edin.

Whoops, looks like something went wrong.